KOLGIPS

PRACUJEMY DLA NAJLEPSZYCH

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, fachowości, stosowaniu sprawdzonych wysokiej jakości materiałów i dobremu zarządzaniu nasza firma realizuje z powodzeniem powierzone zadania na terenie całego kraju.


JESTEŚMY WYKONAWCAMI PRAC ADAPTACYJNYCH W GALERIACH HANDLOWYCH

O nas

Firma KOLGIPS powstała w 1997 roku. Od początku naszej działalności postawiliśmy na wysoką jakość , fachowość i terminowe wykonanie prac.
Od roku 2005 wykonujemy prace adaptacyjne w Centrach Handlowych , gdzie wykonaliśmy ponad 300 salonów różnych marek na terenie całego kraju .
Oferta Firmy KOLGIPS obejmuje kompleksową adaptację lokalu dla potrzeb inwestora od projektu , przez prace budowlane i instalacyjne po końcowe odbiory. Wykonujemy również prace budowlane i instalacyjne według projektu inwestora .
W 2009 roku rozpoczęliśmy z powodzeniem wykonywanie prac adaptacyjnych w Galeriach Handlowych na terenie Niemiec, Słowacji , Litwy i Łotwy.
W wyniku poszerzenia działalności firmy KOLGIPS , w roku 2012 powstała siostrzana firma JB.BAU zajmująca się również pracami adaptacyjnymi w Centrach Handlowych i działalnością developerską.
Od 2015 roku posiadamy w naszym budynku usługowo-handlowym w Rzeszowie przy ul. Litewskiej 8, powierzchnie biurowe do wynajęcia.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, fachowości, stosowaniu sprawdzonych wysokiej jakości materiałów i dobremu zarządzaniu nasza firma realizuje z powodzeniem powierzone zadania na terenie całego kraju. Prowadzimy również prace budowlane na terenie Niemiec, Słowacji, Litwy i Łotwy.


Zapraszamy do współpracy

REFERENCJE:

 • Spółka „Monnari Trade" S.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Radwańskiej 6, współpracuje z FIRMA REMONTOWO BUDOWLANĄ KOLGIPS z siedzibą w Kolbuszowej przy ul. Różanej 10, w zakresie adaptacji lokali, likwidacji sklepów oraz remontów, napraw i odświeżeń, od kilku lat. W związku z powyższym, potwierdzając profesjonalność, rzetelność i terminowość wykonywania powierzonych prac firmie KOLGIPS, rekomendujemy firmę KOLGIPS jako godnego polecenia partnera.
  Monnari
 • Jakość wykonywanych prac nigdy nie budziła naszych zastrzeżeń co świadczy o profesjonalizmie firmy i fachowości zatrudnianej załogi. Dostarczane i instalowane przez tę firmę materiały charakteryzują się b. dobrymi parametrami technicznymi i wysoką jakością. Wszelkie prace wykonywane były w ustalonych terminach, które w wielu przypadkach były bardzo krótkie i wymagające bardzo dobrej organizacji pracy i wysokiej efektywności.
  Top Secret
 • Kolgips jest naszym partnerem w procesie realizacji nowych placówek handlowych pod szyldem „Centro". Zakres jej usług obejmuje kompleksowe wykonanie robót budowlanych wraz z instalacjami elektrycznymi i dostawą opraw oświetleniowych, wentylacji, klimatyzacji, instalacji wodno —kanalizacyjnej, tryskaczowej, hydrantowej, SAP i DSO.
  Centro
 • MATRAS SPÓŁKA AKCYJNA ul. Chromika 5a,40-238 Katowice zaświadcza że, firma KOLGIPS z siedzibą w Kolbuszowej, w okresie od 2010-2011 roku realizowała inwestycje dla Spółki MATRAS w centrach handlowych na terenie całego kraju. Zakres prac wykonywanych przez firmę KOLGIPS obejmował: roboty budowlano-wykończeniowe, instalacje elektryczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, dostawa i montaż mebli, montaż witryn. Podczas realizacji wymienionych wcześniej zadań firma KOLGIPS wykazała się dbałością jakość wykonywanych robót, sprawną organizacją i pełną kompetencją personelu wykonawczego I nadzorującego. Biorąc pod uwagę solidność i terminowość wykonanych prac oraz posiadane doświadczenie uważam, że w/w firma zasługuje na miano dobrego i godnego polecenia wykonawcy.
  Matras